• Foto nemovitosti

Telefon: 777 06 06 06

www.proximoreality.cz
info(a)proximoreality.cz

Kancelář: Mahlerova 17
Jihlava, PSČ 586 01
Otevřeno: PO - NE   13:00 - 21:00

Nemovitost k prodeji

Zahrada v zahrád.kolonii ”Pod Pekárnou”Jihlava

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zahradu parc.č. 3787/21 v zahrádkářské kolonii "Pod Pekárnou" v Jihlavě o výměře 399 m2.
Na zahradě je chata, která není zanesena na katastru s číslem 3030 o výměře 15 m2.
Pozemek je hned vedle asfaltové místní komunikace procházející celou kolonií a u plotu, který je kolem dokola celé zahrady, vede elektrické vedení pro jednotlivé zahrady, k okamžitému připojení se na elektřinu.
Sousedé mají na svých pozemcích postavené patrové domky - chatky - rekreační objekty s evidenčními čísly o výměrách kolem 25 m2 v každém ze 2 pater a plus podkroví většinou s ložnicí.
Kupní cena je uvedena bez provize RK, která je ve výši 60.000,-Kč, v provizi RK je zahrnutý právní servis a poplatky (katastr, advokátní úschova, atd.).
Zastávka MHD je 300 metrů od zahrady, pěšky je to na Masarykovo nám. 15 minut.
999.000,-Kč / 399 m2 = 2.504,-Kč za 1 m2 pozemku.
V případě Vašeho zájmu neváhejte a kontaktujte pana Miroslava Hollera a to kterýkoli den (PO - SO) od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 19:00 na mobil: 777060606 a nebo prostřednictvím e-mailu: m.holler@seznam.cz, kde prosím nezapomeňte uvést Váš telefonický kontakt.  :-) 
ÚZEMNÍ PLÁN: Hlavní využití: plochy individuální rekreace – zahrádky a zahrádkářské osady, zahradní domky* Přípustné využití: - stavby a zařízení související s individuální rekreací v zahrádkách a zahrádkářských osadách (přístřešky, altány, pergoly, provozní zázemí a sociální zařízení, skleníky, kůlny, bazény apod.); - související společné stavby a zařízení (provozní zázemí a sociální zařízení apod.); - nerušící služby*; - související dopravní a technická infrastruktura; - oplocení; - vodní plochy a toky; - veřejná prostranství* a veřejná zeleň*. Podmíněně přípustné využití: - veřejná dopravní a technická infrastruktura nesouvisející s hlavním nebo přípustným využitím, jejíž negativní vliv na životní prostředí a veřejné zdraví nepřekročí limity stanovené v souvisejících právních předpisech. Nepřípustné využití: - rodinné domy* a garáže*; - veškeré stavby a činnosti nesouvisející s hlavním, přípustným nebo podmíněně přípustným využitím nebo neuvedené ve specifických podmínkách. Podmínky prostorového uspořádání: - výška zástavby: 1 NP + podkroví - koeficient zeleně* se stanovuje 0,8. - výměra zastavěné plochy rekreačních objektů včetně terasy nepřesáhne 20 % celkové výměry předmětného pozemku, - stanovuje se limitující zastavěná plocha pozemku do 30 m2 , sdružování jednotlivých staveb je nepřípustné; - v případě oddělení části pozemku, na kterém je již realizována nebo povolena rekreační stavba, nebude na této nově oddělené části povolena další stavba; - dešťové vody budou přednostně likvidovány zasakováním, zadržováním a využitím na vlastních pozemcích staveb, popř. v souladu se zásadami likvidace dešťových vod stanovenými tímto územním plánem (podkapitola 1d2).

NOVINKA
Cena: 999 000 Kč
  Kupní cena je uvedena bez provize RK, která je ve výši 60.000,-Kč, v provizi RK je zahrnutý právní servis a poplatky (katastr, advokátní úschova, atd.)
Číslo inzerátu: 2023081201
Lokalita: Vysočina
Jihlava "Pod Pekárnou"
Zařazení: pozemek, zahrada
Budova:
Stav:
Vlastnictví:
Podlaží:
Plocha: 399 m2
Příslušenství:
Zařízení:
Elektřina: na hranici pozemku ve vedení v zemi, připravena k připojení
Plyn:
Voda: budoucím vrtem
Odpad:
Vytápění:
Telekomunikace:
Příjezdová komunikace: asfaltová, klidná
Doprava: Zastávka MHD je 300 metrů od zahrady, pěšky je to na Masarykovo nám. 15 minut
Zobrazení detailu: 186x
Zahrada v zahrád.kolonii ”Pod Pekárnou”Jihlava (0) Zahrada v zahrád.kolonii ”Pod Pekárnou”Jihlava (1) Zahrada v zahrád.kolonii ”Pod Pekárnou”Jihlava (2) Zahrada v zahrád.kolonii ”Pod Pekárnou”Jihlava (3) Zahrada v zahrád.kolonii ”Pod Pekárnou”Jihlava (4) Zahrada v zahrád.kolonii ”Pod Pekárnou”Jihlava (5) Zahrada v zahrád.kolonii ”Pod Pekárnou”Jihlava (6) Zahrada v zahrád.kolonii ”Pod Pekárnou”Jihlava (7) Zahrada v zahrád.kolonii ”Pod Pekárnou”Jihlava (8) Zahrada v zahrád.kolonii ”Pod Pekárnou”Jihlava (9) Zahrada v zahrád.kolonii ”Pod Pekárnou”Jihlava (10) Zahrada v zahrád.kolonii ”Pod Pekárnou”Jihlava (11)