• Foto nemovitosti

Telefon: 777 06 06 06

www.proximoreality.cz
info(a)proximoreality.cz

Kancelář: Mahlerova 17
Jihlava, PSČ 586 01
Otevřeno: PO - NE   13:00 - 21:00

Nemovitost k prodeji

Skvělá obývaná novostavba rod.domu před dokončením Dolní Cerekev

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji, skvělou novostavbu rodinného domu s budoucí dispozicí 5+KK  před dokončením, v Dolní Cerekvi, který již majitelé společně s dětmi obývají.
Současná dispozice domu je 1+KK + 1 x koupelna + 1 x WC, ale po dokončení podkroví by měla být dispozice  5+KK + 1 x koupelna + 2 x WC.
Obytná plocha je  V SOUČASNOSTI 75 m2, PO DOKONČENÍ PODKROVÍ 150 m2, celková plocha pozemku je 394 m2, z toho budova 100 m2 a zahrada 294 m2.
V přízemí jsou stropy výše, než je stanovené minimum a skutečně je to to první, co na Vás příjemně zapůsobí.
Jak již bylo uvedeno, dům je obýván, ale stále nedokončen a tak je lepší vše reálně vidět.
Voda je obecní, také kanalizace je obecní, elektřina je 220 V a je, jako u mála domů v obci vedena pod zemí a současní majitelé mají nejvýhodnější sazbu s 20ti hodinami v nízkém tarifu. Topení je kamny na dřevo s připravovaným rozvodem do radiátorů a výměníku s tím, že se majitelé stále rozhodují zda tento topný systém "zajistí" ještě elektrokotlem, soláry nebo kombinací obou možností a pro milovníky plynu je plyn na hranici pozemku, před domem.
KUPNÍ CENA JE STANOVENA PRO SOUČASNÝ STAV DOMU A ZAHRADY A POKUD MAJITELÉ "PROSTAVĚJÍ", TEDY PROINVESTUJÍ DALŠÍ VĚTŠÍ NÁKLADY, KTERÉ ZHODNOTÍ DŮM, BUDE CENA DOMU AKTUALIZOVÁNA A POKAŽDÉ NAVYŠOVÁNA.
Majitelé se rozhodli pro tuto konečnou cenu, která tak NENÍ K JEDNÁNÍ O SLEVĚ a protože chtějí být naprosto korektní a upřímní upozorňují, že v případě většího počtu zájemců, upřednostní zájemce s nejvyšší nabídkou, tedy s nabídkou, která nejvíce přesáhne aktuální kupní cenu.
Pro milovníky procházek, přírody a nebo pro majitele na venčení náročného psa je 50 metrů od domu louka a 300 metrů od domu je les. V Dolní Cerekvi jsou obchody s potravinami, hospoda, bankomat a další vybavenost, ale 13 Km = 13 minut autem vzdálená Jihlava - metropole Kraje Vysočina, nabízí veškerou občanskou, kulturní, sportovní a zájmovou vybavenost k možnému využití a vyžití.
Kupní cena je uvedena bez provize RK, která je ve výši 95.000,-Kč a v provizi RK je zahrnutý právní servis a poplatky (katastr, advokátní úschova, atd.).
V případě Vašeho zájmu neváhejte kontaktovat pana Miroslava Hollera a to kterýkoli den (PO - SO) od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 19:00 na mobil: 777060606 a nebo prostřednictvím e-mailu: m.holler@seznam.cz, kde laskavě zanechte svůj telefonický kontakt. Těšíme se na prohlídku této skvělé nemovitosti s Vámi :-)

DOPORUČUJEME
Cena: 6 000 000 Kč
  Kupní cena je uvedena bez provize RK, která je ve výši 95.000,-Kč, v provizi RK je zahrnutý právní servis a poplatky (katastr, advokátní úschova, atd.)
Číslo inzerátu: 2024020902
Lokalita: Vysočina
Dolní Cerekev
Zařazení: dům, rodinný dům
Budova: zděná
Stav: novostavba
Vlastnictví: osobní (SJM)
Podlaží: přízemní budova s podkrovím
Plocha: 394 m2 = budova 100 m2, zahrada 293 m2
Příslušenství:
Zařízení:
Elektřina: 220 V
Plyn:
Voda: obecní vodovod
Odpad: veřejná kanalizace
Vytápění: krbová kamna, elektrický kotel
Telekomunikace: internet
Příjezdová komunikace: asfaltová - slepá
Doprava:
Zobrazení detailu: 278x
Skvělá obývaná novostavba rod.domu před dokončením Dolní Cerekev (0) Skvělá obývaná novostavba rod.domu před dokončením Dolní Cerekev (1) Skvělá obývaná novostavba rod.domu před dokončením Dolní Cerekev (2) Skvělá obývaná novostavba rod.domu před dokončením Dolní Cerekev (3) Skvělá obývaná novostavba rod.domu před dokončením Dolní Cerekev (4) Skvělá obývaná novostavba rod.domu před dokončením Dolní Cerekev (5) Skvělá obývaná novostavba rod.domu před dokončením Dolní Cerekev (6) Skvělá obývaná novostavba rod.domu před dokončením Dolní Cerekev (7) Skvělá obývaná novostavba rod.domu před dokončením Dolní Cerekev (8) Skvělá obývaná novostavba rod.domu před dokončením Dolní Cerekev (9) Skvělá obývaná novostavba rod.domu před dokončením Dolní Cerekev (10) Skvělá obývaná novostavba rod.domu před dokončením Dolní Cerekev (11) Skvělá obývaná novostavba rod.domu před dokončením Dolní Cerekev (12) Skvělá obývaná novostavba rod.domu před dokončením Dolní Cerekev (13)