• Foto nemovitosti

Telefon: 777 06 06 06

www.proximoreality.cz
info(a)proximoreality.cz

Kancelář: Mahlerova 17
Jihlava, PSČ 586 01
Otevřeno: PO - NE   13:00 - 21:00

Nemovitost k pronájmu

Rodinný domek k trvalému bydlení nebo k rekreaci v Nové Brtnici

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu rodinný domek v Nové Brtnici (obec Zašovice) okres Třebíč. Domek se nachází vedle silnice Jihlava - Třebíč. K domku je skutečně příjemný příjezd, takže příjezd k domu a výjezd od domu zvládne i čerstvý začátečník. Před domkem vede souběžně s hlavní silnicí štěrková, příjezdová cesta k vedlejšímu, sousedovu pozemku. Zahrada je 2.500 m2 velká a vyvěrá na ní pramen, který napájí tůňku a potůček, který se stáčí kolem hranice pozemku. Dům i zahrada jsou v zanedbaném stavu a tak jsou majitelé přístupní jakýmkoli návrhům ohledně zvelebení zahrady a domu a to i formou zápočtů materiálu, práce a vybavení na domu a pozemku. Vše se vždy jen předem dohodne a sepíše formou dodatku k nájemní smlouvě. Po čase lze dohodnout předkupní právo na domek. Vše je skutečně na vzájemné dohodě a na seriózním přístupu obou stran (pronajímatele a nájemce). Bydlení a nebo rekreace za 3.500,-Kč měsíčně je skutečně "ZA HUBIČKU" a pokud se opravy a úpravy budou po předchozí písemné domluvě dělat formou zápočtu proti nájmu, pak jsou majitelé smířeni se skutečností, že třeba 2 roky neuvidí z nájmu ani korunu ! ! !  Diskuze o budoucím prodeji nemovitosti je sice očekávaná, ale je naprosto předčasné  jednat o budoucím prodeji dříve, než si nemovitost pronajmete a než jí jako pronajatou začnete využívat. Až na základě zkušeností majitelů s Vámi (komunikace, zájem, péče, investování a serióznost) přistoupí majitelé k dalším jednáním ohledně budoucího prodeje. V případě Vašeho seriózního zájmu a přístupu neváhejte kontaktovat pana Miroslava Hollera a to kterýkoli den od 10:00 do 21:00 na mobil: 777060606 a nebo prostřednictvím e-mailu: m.holler@seznam.cz, kde laskavě zanechte svůj telefonický kontakt.

PRONAJMUTO
Cena: 4 000 Kč
  měsíční nájemné 3.500,-Kč, přepis energií na nájemníka, jednoráz. vratná kauce 15.000,-Kč , jednorázová provize RK 5.000,-Kč
Číslo inzerátu: 2015070801
Lokalita: Vysočina
Nová Brtnice (okr.Třebíč)
Zařazení: dům , chalupa, rodinný dům
Budova: zděná
Stav: před rekonstrukcí
Vlastnictví: osobní
Podlaží:
Plocha: 80 m2
Příslušenství: garáž, chlév, zahrada cca 2.500 m2, studna a na pozemku vyvěrápramen napájející potůček
Zařízení:
Elektřina: 220 V
Plyn:
Voda: vlastní studna
Odpad: septik
Vytápění: kamna na tuhá paliva
Telekomunikace: STA, internet
Příjezdová komunikace: asfaltová
Doprava: autem, autobusem
Zobrazení detailu: 3852x
Rodinný domek k trvalému bydlení nebo k rekreaci v Nové Brtnici (0) Rodinný domek k trvalému bydlení nebo k rekreaci v Nové Brtnici (1) Rodinný domek k trvalému bydlení nebo k rekreaci v Nové Brtnici (2) Rodinný domek k trvalému bydlení nebo k rekreaci v Nové Brtnici (3) Rodinný domek k trvalému bydlení nebo k rekreaci v Nové Brtnici (4) Rodinný domek k trvalému bydlení nebo k rekreaci v Nové Brtnici (5) Rodinný domek k trvalému bydlení nebo k rekreaci v Nové Brtnici (6) Rodinný domek k trvalému bydlení nebo k rekreaci v Nové Brtnici (7) Rodinný domek k trvalému bydlení nebo k rekreaci v Nové Brtnici (8) Rodinný domek k trvalému bydlení nebo k rekreaci v Nové Brtnici (9) Rodinný domek k trvalému bydlení nebo k rekreaci v Nové Brtnici (10) Rodinný domek k trvalému bydlení nebo k rekreaci v Nové Brtnici (11) Rodinný domek k trvalému bydlení nebo k rekreaci v Nové Brtnici (12) Rodinný domek k trvalému bydlení nebo k rekreaci v Nové Brtnici (13) Rodinný domek k trvalému bydlení nebo k rekreaci v Nové Brtnici (14) Rodinný domek k trvalému bydlení nebo k rekreaci v Nové Brtnici (15)