• Foto nemovitosti

Telefon: 777 06 06 06

www.proximoreality.cz
info(a)proximoreality.cz

Kancelář: Mahlerova 17
Jihlava, PSČ 586 01
Otevřeno: PO - NE   13:00 - 21:00

Nemovitost k pronájmu

Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty

Nabízíme Vám k pronájmu luxusní, celoročně obyvatelnou 2 podlažní chatu s garáží (výměra chaty je 100 m2) a zahradou (výměra zahrady je 1.012 m2) v malebné obci Zdislavice u Herálce.  Do Zdislavic se dostaneme z Prahy po dálnici D1 do Humpolce směr Havlíčkův Brod a odbočíme na Herálec (Polná), kdy po 5 km dojedeme do obce Dubí a za první odbočkou se bezprostředně nachází Zdislavice a nebo ze směru od Jihlavy (Brno) rovněž po D1 odbočíme do obce Úsobí, Skorkov, Herálec a do Dubí (směr Humpolec). Chata je velice komfortně zařízená a vybavená tak, aby její obyvatelé nepostrádali pohodlí městského bydlení a zároveň mohli relaxovat v klidu vesnice. U příjezdové cesty jsou 2 parkoviště - první pro 2 auta (blíž hlavní cesty), druhé u chaty, u vedlejší cesty pro 4 auta. Vstupní kovanou bánou (veškeré kovářské práce jsou od uměleckého kováře) vcházíme zahradou do chaty. K dispozici chaty: předsíní s krbovými kamny a schodištěm do suterénu s kovanými a tepanými dveřmi, garáží a společenskou místností s 2. kamny vstupujeme do chodby se schodištěm do 1. patra, kde se nachází 2 ložnice a malá půda, dále se z chodby rozcházíme do obýváku a do kuchyně, po pravé straně chodby je koupelna s rohovou vanou a dále samostatné WC, přímo jsou zadní dveře do zahrady k dřevníku. Na zahradě s okrasnými dřevinami je pergola a krásné, kamenné posezení s ohništěm. V chatě je kompletně zařízená a vybavená, v nadstandardně zařízené kuchyni je myčka, trouba, plynová varná deska, digestoř s odtahem ven, a velká lednice (nádobí, sklenice a příbory jsou součástí pronájmu chaty), obývák a ložnice zůstanou zařízené, tak jak je vidět na fotografiích. Nedaleko Zdislavic je koupaliště  a camp Kachlička. Pokud hledáte únik z městského ruchu a nechcete přijít o pohodlí vašeho domova je tato nemovitost jako stvořená pro Váší relaxaci. V případě Vašeho zájmu neváhlejte kontaktovat pana Miroslava Hollera a to kterýkoli den (PO - SO) od 10:00 do 20:00 na mobil: 777060606, nebo na mail, kde prosím zanechte Váš telefonický kontakt.

PRONAJMUTO
Cena: 6 500 Kč
  měsíční nájemné 6.500,-Kč, vratná kauce činí 13.000,-Kč, jednorázová provize RK ve výši 5.000,-Kč, přepis energií na nájemce
Číslo inzerátu: 2013031202
Lokalita: Vysočina
Zdislavice u Herálce
Zařazení: dům, chata
Budova: zděná - cihlová
Stav: velmi dobrý
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 2 + technický suterén s garáží
Plocha: chata 100 m2, zahrada 1.012 m2
Příslušenství: včetně 2 parkovišť, zahrady s pergolou, kamenným ohništěm a dřevníkem
Zařízení: zcela zařízený a vybavený
Elektřina: 230 V v technickém zázemí 380 V
Plyn: plynová bomba - vaření
Voda: dálkový vodovod
Odpad: septik
Vytápění: elektrické (přímotopy), kamna natuhá paliva
Telekomunikace: satelit
Příjezdová komunikace: asfaltová
Doprava: autobus, auto
Zobrazení detailu: 7121x
Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (0) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (1) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (2) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (3) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (4) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (5) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (6) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (7) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (8) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (9) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (10) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (11) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (12) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (13) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (14) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (15) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (16) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (17) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (18) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (19) Pronájem celoročně obyvatelné zařízené chaty (20)