• Foto nemovitosti

Telefon: 777 06 06 06

www.proximoreality.cz
info(a)proximoreality.cz

Kancelář: Mahlerova 17
Jihlava, PSČ 586 01
Otevřeno: PO - NE   13:00 - 21:00

Nemovitost k pronájmu

Obchod k pronájmu na frekventovaném místě Komenského 32, Jihlava

Nabízíme Vám k pronájmu lukrativní prodejnu resp. obchodní prostor (kancelář) na velmi frekventované adrese Komenského 32, Jihlava. Prodejna s pohlahovou plochou 93 m2 se nachází v přízemí kompletně zrekonstruovaného historického jednopodlažního bytového domu a doteď tam fungovala prodejna "TV SHOP". Jak je patrné z fotografií, prodejna se skládá ze dvou částí, které jsou předěleny pouze sloupy podpírající klenby. Prostor prodejny je skutečně moc pěkný: světlý, suchý s příjemnou atmosférou jak pro zákazníky resp. klienty, tak pro personál. Zázemím je chodbička (za závěsem), kde je umyvadlo a prostor pro uskladnění zboží a přes uzavřený průjezd se přechází na zrekonstruované, samostatné WC s umyvadlem. Prodejna je skutečně na vynikajícím místě, protože se zde dá snadno parkovat a přitom je na jednom z nejfrekventovanějším míst v Jihlavě, protože je 100 metrů od Masarykova náměstí, nachází se na otočce jednosměrné zóny bloku silnic Palackého - Husova - Komenského a Jana Masaryka, takže většina aut, pokud nevyjde ulicí Divadelní na Křížovou musí kolem této prodejny projet a to stejné platí pro chodce, jdoucí směrem od "Odboráku" na Masarykovo náměstí a zpět, kteří rovněž musí projít kolem této prodejny. Je zbytečné se dále rozepisovat o poloze a přednostech prodejny, když stejně všichni jihlaváci ví, kde je a tento popis měl být pouze přiblížením pro mimojihlavské zájemce. V případě Vašeho zájmu neváhejte kontaktovat pana Miroslava Hollera a to (Po - SO) od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 19:00 na mobil: 777060606, nebo prostřednictvím e-mailu: m.holler@seznam.cz, kde laskavě zanechte telefonický kontakt na Vás (předem se Vám omlouvám, že nebudu reagovat na žádné e-maily bez Vašeho telefonického kontaktu - děkuji Vám za pochopení). Těším se na Vaší prohlídku této skvělé prodejny, jejíž pronájem Vám můžeme než vřele doporučit!

REZERVACE
Cena: 1 Kč
  měsíční nájemné DLE DOHODY, měsíční zálohy za energie celkem 4.100,-Kč (plyn 1.700,-, elektro 2.000,-, voda 200,-, internet 200,-) kauce 60.000,-Kč s DPH a provize RK 5.000,-Kč
Číslo inzerátu: 2017041601
Lokalita: Vysočina
Jihlava
Zařazení: nebytový prostor, prodejna, obchodní prostor
Budova: historická, zděná
Stav: velmi dobrý - po rekonstrukci
Vlastnictví: osobní
Podlaží: přízemí
Plocha: 93 m2
Příslušenství: zázemí s umyvadlem a přez průjezd samostatné WC
Zařízení: pouze sanita
Elektřina: 220 V
Plyn: plynovod
Voda: dálkový vodovod
Odpad: veřejná kanalizace
Vytápění: plynový kotel v prodejně
Telekomunikace: internet, STA
Příjezdová komunikace: dlážděná - jednosměrná
Doprava: MHD, 100 metrů od Masarykova náměstí
Zobrazení detailu: 2570x
Obchod k pronájmu na frekventovaném místě Komenského 32, Jihlava (0) Obchod k pronájmu na frekventovaném místě Komenského 32, Jihlava (1) Obchod k pronájmu na frekventovaném místě Komenského 32, Jihlava (2) Obchod k pronájmu na frekventovaném místě Komenského 32, Jihlava (3) Obchod k pronájmu na frekventovaném místě Komenského 32, Jihlava (4) Obchod k pronájmu na frekventovaném místě Komenského 32, Jihlava (5) Obchod k pronájmu na frekventovaném místě Komenského 32, Jihlava (6) Obchod k pronájmu na frekventovaném místě Komenského 32, Jihlava (7) Obchod k pronájmu na frekventovaném místě Komenského 32, Jihlava (8) Obchod k pronájmu na frekventovaném místě Komenského 32, Jihlava (9) Obchod k pronájmu na frekventovaném místě Komenského 32, Jihlava (10) Obchod k pronájmu na frekventovaném místě Komenského 32, Jihlava (11)