• Foto nemovitosti

Telefon: 777 06 06 06

www.proximoreality.cz
info(a)proximoreality.cz

Kancelář: Mahlerova 17
Jihlava, PSČ 586 01
Otevřeno: PO - NE   13:00 - 21:00

Nemovitost k prodeji

Dokonale zrekonstruovaný, prostorný a slunný byt 4+kk Zimní 1, J

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji dokonale zrekonstruovaný, prostorný a slunný byt 4+kk s balkonem na adrese Zimní 1, Jihlava - Horní Kosov. Byt se nachází v posledním resp. 5. patře zatepleného, nově zastřešeného (sedlová střecha) panelového domu s výtahem. Okna jsou samozřejmě platová, ale podstatné je, že do bytu celý den proudí sluneční svit, což je nejen velmi příjemné, ale i ekonomicky výhodné z důvodu nižších nákladů na vytápění bytu. Ke kompletní rekonstrukci bytu zahunující výměnu veškerých rozvodu (elektro, voda, odpady, atd.), podlah, omítek, oken, dveří a zárubní a ke kompletní naprosto efektivní a komfortní změně dispozice celého bytu došlo v roce 2012. K bližší dispozici bytu: všechny pokoje a místnosti jsou samostatné a neprůchozí a to až na výjimku obývacího pokoje jehož součástí je i plnohodnotná prostorná, nová kuchyně, vstupními dveřmi vejdeme do prostorné chodby ve tvaru písmene eL a teď již zleva doprava jako když čteme knihu: vlevo je obývací pokoj s kuchyní a jídelním stolem, z obýváku resp. z kuchyně se rovněž vchází na balkon, naproti vstupním dveřím je koupelna s vanou a výklenkem na pračku a sušičku, vedle koupelny je samostatné WC a teď již po pravé straně je prvně ložnice, dále pak je dětský pokoj a na konci chodby je ještě pokoj pro hosty, který je v současné době využíván jako komora a pokoj na žehlení a sušení prádla. Na poschodí jsou vždy jen dva byty, kterým náleží výhradní právo užívání lodžie v mezipatře schodiště resp. společné chodby. K bytu dále náleží sklepní kóje a samozřejmě užívání společné kočárkárny a sušárny. Sídliště Horní Kosov je v současné době již plnohodnotným sídlištěm s veškerou občanskou vybaveností jiných částí města. Je zde POŠTA (Jihlava 5 - PSČ: 586 05), hospoda, obchody PENY a večerky, trafika a další obchody (blízko je UNIHOBBY), je zde základní škola a školka, do nemocnice a na polikliniku (Dům zdraví) je to pěšky 8 minut. Na zastávku autobusu a trolejbusu je to 100 metrů a jezdí zde autobus 36 s konečnou BOSCH a trolejbus s konečnou na "Březinkách". To vše spolu s blízkostí přírody vhodné k venčení psů, procházkám, sportu a dalším volnočasovým aktivitám dělají s Horního Kosova ideální místo k příjemnému životu. Koupi tohoto bytu Vám můžeme jen vřele doporučit. V případě Vašeho zájmu kontaktujte prosím pana Miroslava Hollera a to (PO - SO) od 10:00 do 20:00 na mobil: 777060606 a nebo prostřednictvím e-mailu: m.holler@seznam.cz, kde laskavě zanechte telefonický kontakt na vás. Na e-maily bez telefonického kontaktu z pochopitelných časových důvodů reagujeme až velmi pozdě. Těšíme se na Vaši prohlídku.

REZERVACE
Cena: 2 499 000 Kč
  kupní cena včetně DPH, včetně právních služeb(tj. vypracování rezerv. a kupní smlouvy), včetně provize RK (25.000,-), včetně daně z převodu resp. nabytí (4% - platí prodávající)
Číslo inzerátu: 2016092201
Lokalita: Vysočina
Jihlava - Horní Kosov
Zařazení: byt, 4+kk
Budova: panelová
Stav: po rekonstrukci 2012
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 6. NP resp. 5. patro / 5 pater
Plocha: 77 m2 (byt: 74,2 m2, balkon: 2,7 m2)
Příslušenství: balkon přímo z bytu, lodžie v mezipatře pro 2 byty v 5.patře, kočárkárna, sušárna
Zařízení: částečně zařízené (kuchyňská linka, vestavěné skříně a nábytek namíru
Elektřina: 220 V
Plyn:
Voda: dálkový vodovod
Odpad: veřejná kanalizace
Vytápění: dálkové - kotelny
Telekomunikace: STA, internet
Příjezdová komunikace: asfaltová, jednosměrná
Doprava: pěšky na Masarykovo náměstí 25 minut, MHD: trolej C (na Březinky), bus: 36 (Bosch)
Zobrazení detailu: 3470x
Dokonale zrekonstruovaný, prostorný a slunný byt 4+kk Zimní 1, J (0) Dokonale zrekonstruovaný, prostorný a slunný byt 4+kk Zimní 1, J (1) Dokonale zrekonstruovaný, prostorný a slunný byt 4+kk Zimní 1, J (2) Dokonale zrekonstruovaný, prostorný a slunný byt 4+kk Zimní 1, J (3) Dokonale zrekonstruovaný, prostorný a slunný byt 4+kk Zimní 1, J (4) Dokonale zrekonstruovaný, prostorný a slunný byt 4+kk Zimní 1, J (5) Dokonale zrekonstruovaný, prostorný a slunný byt 4+kk Zimní 1, J (6) Dokonale zrekonstruovaný, prostorný a slunný byt 4+kk Zimní 1, J (7) Dokonale zrekonstruovaný, prostorný a slunný byt 4+kk Zimní 1, J (8) Dokonale zrekonstruovaný, prostorný a slunný byt 4+kk Zimní 1, J (9) Dokonale zrekonstruovaný, prostorný a slunný byt 4+kk Zimní 1, J (10) Dokonale zrekonstruovaný, prostorný a slunný byt 4+kk Zimní 1, J (11) Dokonale zrekonstruovaný, prostorný a slunný byt 4+kk Zimní 1, J (12) Dokonale zrekonstruovaný, prostorný a slunný byt 4+kk Zimní 1, J (13) Dokonale zrekonstruovaný, prostorný a slunný byt 4+kk Zimní 1, J (14) Dokonale zrekonstruovaný, prostorný a slunný byt 4+kk Zimní 1, J (15)