• Foto nemovitosti

Telefon: 777 06 06 06

www.proximoreality.cz
info(a)proximoreality.cz

Kancelář: Mahlerova 17
Jihlava, PSČ 586 01
Otevřeno: PO - NE   13:00 - 21:00

Nemovitost k prodeji

Zrekonstr.dům využitelný k k mnoha účelům Kamenice č.p.33 (u Her

S L E V A  !  (dříve 1.690.000,- níž už to skoro jít nemůže) Nabízíme Vám k prodeji rekonstruovaný dům vilového typu Kamenice u Herálce č.p. 33 (okr. Havlíčkův Brod). Katastrálně je Kamenice vedena jako část obce Herálec. Dům je rekonstruovaný v roce 2010 a skládá se z přízemí, podkroví a ve špičce střechy se nachází ještě podkrovní galerie. Dispozice domu je následující: v přízemí jsou 3 pokoje, kuchyně a koupelna s WC a v podkroví jsou 3 pokoje a ještě výše pak již zmíněná galerie. K domu náleží zahrada před domem s bránou a brankou a zahrada za domem. V domu je elektřina jak 220 V, tak 380 V, voda je obecní a topení je buď elektrickými přímotopy a nebo kamny a krby na dřevo. Na domu je analogová TV anténa a připojení na internet zajišťuje firma z Humpolce. V obci je zastávka linkového autobusu a rovněž zastávka vlaků Humpolec - Havlíčkův Brod. Spádově zaměstnaností je významný jak Humpolec, tak krajská Jihlava. Jinak vše najdete v nedalekém Humpolci, který je od Kamenice asi 5 minut autem, a nebo v blízkém Herálci, kde je obchod, hospody, pošta, sokolovna jak pro pořádání zábav a diskoték, tak pro dětské kroužky, Zumbu a sálové sporty. Navíc je v Herálci vyhlášený zámecký hotel s restaurací. Herálecko je navíc zajímavé setkáním 3 okresů (Jihlava, Pelhřimov, Havlíčkův Brod). V okolí Kamenice je mnoho lesů k houbaření a několik přírodních koupališť (Kachlička, Pavlovský lom ...). Tento dům je nabízen jak k prodeji sám o sobě a nebo za zvýhodněnou cenu i s navazujícím domem č.p. 46. V případě Vašeho zájmu prosím kontaktujte pana Miroslava Hollera a to kterýkoli den (PO - SO) od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 19:00 na mobil: 777060606 a nebo prostřednictvím e-mailu: m.holler@seznam.cz, kde laskavě na sebe zanechte telefonický kontakt. Těšíme se na prohlídku domu s Vámi.  

REZERVACE
Cena: 1 190 000 Kč
  cena včetně právního servisu (Kupní a Rezervační smlouva, advokátní úschova), včetně veškerých poplatků (ověřování a katastr), včetně DPH a provize RK
Číslo inzerátu: 2019053101
Lokalita: Vysočina
Kamenice (u Herálce)
Zařazení: dům, rodinný dům - vilového typu
Budova: zděná
Stav: po rekonstrukci 2010
Vlastnictví: osobní
Podlaží: přízemí s podkrovím a v podkroví ještě galerie ve špičce střechy
Plocha: domu a pozemku 417 m2
Příslušenství: Zahrada za domem a před domem s brankou a vězdem
Zařízení: včetně veškerého zařízení a vybavení viz foto a prohlídka
Elektřina: 220 V a 380 V
Plyn: není
Voda: obecní vodovod
Odpad: trativod
Vytápění: kamny na dřevo a el.přímotopy
Telekomunikace: internet, TV
Příjezdová komunikace: asfaltová
Doprava: zast.link.autobusu, vlaková zastávka Humpolec-H.Brod, dálnice D1 je 3 km od domu
Zobrazení detailu: 1373x
Zrekonstr.dům využitelný k k mnoha účelům Kamenice č.p.33 (u Her (0) Zrekonstr.dům využitelný k k mnoha účelům Kamenice č.p.33 (u Her (1) Zrekonstr.dům využitelný k k mnoha účelům Kamenice č.p.33 (u Her (2) Zrekonstr.dům využitelný k k mnoha účelům Kamenice č.p.33 (u Her (3) Zrekonstr.dům využitelný k k mnoha účelům Kamenice č.p.33 (u Her (4) Zrekonstr.dům využitelný k k mnoha účelům Kamenice č.p.33 (u Her (5) Zrekonstr.dům využitelný k k mnoha účelům Kamenice č.p.33 (u Her (6) Zrekonstr.dům využitelný k k mnoha účelům Kamenice č.p.33 (u Her (7) Zrekonstr.dům využitelný k k mnoha účelům Kamenice č.p.33 (u Her (8) Zrekonstr.dům využitelný k k mnoha účelům Kamenice č.p.33 (u Her (9)