• Foto nemovitosti

Telefon: 777 06 06 06

www.proximoreality.cz
info(a)proximoreality.cz

Kancelář: Mahlerova 17
Jihlava, PSČ 586 01
Otevřeno: PO - NE   13:00 - 21:00

Nemovitost k prodeji

Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion

R E Z E R V A C E . . . Nabízíme Vám k prodeji zemědělskou usedlost, na samotě, v Beskydech - Javornících, na samotném pomezí České republiky a Slovenska, ve Francové Lhotě 53, s pozemky o celkové výměře 8.980 m2. Jedná se o tyto pozemky: 1) parc.č. st. 632 - zast.plocha a nádvoří, jehož součástí je stavba, 2) parc.č. 358/2 - zahrada, 3) parc.č. 358/3 - louka (mezi domem a cestou), A KONEČNĚ NOVĚ  4) parc.č. 358/1 - orná půda (nyní louka).
PO PŘIČTENÍ NOVĚ ZAŘAZENÉHO POZEMKU, PAK ČINÍ CENA ZA 1 m2, VELMI PĚKNÝCH 478,-Kč. Okolní příroda je neuvěřitelně krásná: fascinující panoramatické výhledy do všech stran, mimořádně bohatá fauna a flóra, ticho, klid a vzduch čistý - až se tají dech. Dům a přilehlé stavby, tedy: garáž, stodola a dřevník jsou v původním stavu, kterému odpovídá jejích stáří a zejména pak doba, po kterou je dům neobýván. Samozřejmě, že po napojení elektřiny, by byl dům ihned, avšak velmi provizorně obyvatelný, ale z hlediska současného standardu bydlení, vyžaduje dům rekonstrukci. Dům je svojí polohou ideální k přebudování NA PENZION, protože má k tomu přímo ideální dispozici: Dole je velká vstupní hala, kde by se hodila jídelna penzionu a dále pak je chodba a na ní navazující 3 pokoje a kuchyně, a z chodby dále pak vstup na vysokou půdu, kde jsou 2 pokoje s rovným stropem a ještě na půdě zbývá dostatek místa pro zbudování dalších pokojů a místností. Z haly se pak dále rozcházíme ke sklepu, spíži, kde by se hodila kuchyně penzionu a ke stávající samostatné koupelně - prádelně a samostatné WC a dále pak byly dveře ke chlévům, kde bych nejraději viděl vířivku s výhledem ven. Garáž, je samostatný zděný domek s garáží a 2 místnostmi - skládky. Stodola, je prostorná a za stodolou se vchází na louku, tedy NOVĚ ZAŘAZENÝ POZEMEK parc.č. 358/1. V předu dvora je další samostatný domeček - dřevník. Dům je mnoho let odpojený od elektřiny, voda je ze studny - pitná a vytápění je kamny na tuhá paliva - dřevo. Francova Lhota je poměrně velkou obcí s cca 1.600 obyvateli. V obci jsou minimálně 3 obchody, několik hospod, hotel a s ubytováním, fotbalové hřiště a vše tradičně, po moravsku, pěkňoučké a opečovávané. Slovenské hranice jsou asi 500 metrů od domu. Koupi domu Vám můžeme vřele doporučit, protože málokdy se do nabídky dostávají podobné vynikající nemovitosti. Kupní cena ve výši 4.289.000,-Kč, je uvedena bez provize RK, která je ve výši 80.000,-Kč a v provizi RK je zahrnutý právní servis a poplatky (katastr, advokátní úschova, atd.). V případě Vašeho zájmu neváhejte kontaktovat pana Miroslava Hollera a to kterýkoli den (PO - SO) od 9:00 do 12.00 a od 13:00 do 19:00 na mobil: 777060606 a nebo na e-mail: m.holler@seznam.cz, KDE NA VE ZPRÁVĚ URČITĚ ZANECHTE VÁŠ TELEFONICKÝ KONTAKT. Těšíme se na prohlídky této špičkové nemovitosti s Vámi :-)

REZERVACE
Cena: 4 289 000 Kč
  Kupní cena je uvedena bez provize RK, která je ve výši 80.000,-Kč, v provizi RK je zahrnutý právní servis a poplatky (katastr, advokátní úschova, atd.)
Číslo inzerátu: 2022070701
Lokalita: Zlínský
Francova Lhota
Zařazení: dům, rodinný dům
Budova: zděnná
Stav: k rekonstrukci
Vlastnictví: osobní
Podlaží:
Plocha: Pozemků celkem = 8.980 m2 = 478,-Kč za 1 m2
Příslušenství: garáž, stodola, dřevník
Zařízení: částečně zařízeno
Elektřina: 220 V a 380 V
Plyn: není
Voda: ze studny
Odpad: septik
Vytápění: na tuhá paliva (dřevo)
Telekomunikace:
Příjezdová komunikace: asfaltová a posledních 150 metrů kamenitá (polní)
Doprava: auto, autobus, vlak
Zobrazení detailu: 615x
Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (0) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (1) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (2) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (3) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (4) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (5) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (6) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (7) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (8) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (9) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (10) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (11) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (12) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (13) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (14) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (15) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (16) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (17) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (18) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (19) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (20) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (21) Zemědělská usedlost v Beskydech - vhodné na penzion (22)