• Foto nemovitosti

Telefon: 777 06 06 06

www.proximoreality.cz
info(a)proximoreality.cz

Kancelář: Mahlerova 17
Jihlava, PSČ 586 01
Otevřeno: PO - NE   13:00 - 21:00

Nemovitost k pronájmu

PRONÁJEM DOKONALÉHO LUXUSU ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU

Nabízíme Vám k pronájmu SKVĚLÝ, LUXUSNÍ BYT 2+1 resp 2+kk v jedné z nejžádanějších lokalit v Jihlavě na adrese Pavlovova 18. Kompletní, dokonale provedená rekonstrukce proběhla v roce 2016 a od té doby zde ještě nikdo nebydlel. Byt je volný a tedy k okamžitému nastěhování. Proto majitel upřednostní manažery na pracovní misi, mladý pracující pár nebo začínající rodinu ... nekuřáky, bez domácích mazlíčků. Jistě že lze kouřit před domem a vychovaná čivava je spíš domácí dekorace, vše záleží na zdravém rozumu, respektu, domluvě a serioznosti. Sídliště Pavlovova je tichým a bezpečným sídlištěm se vzrostlou zelení, kde jsou z větší části původní obyvatelé, tedy dnes již v důchodovém věku, dále pak děti a vnuci těchto obyvatel. Občanská vybavenost je zde naprosto skvělá (obchody, hospody, lékař, MHD, parkování ... prostě vše "hned po ruce"). Dispozice bytu je tak dobře vymyšlená a je čitelná již z přiložených fotografií: vchodovými dveřmi vstoupíme do chodby s vestavěnými skříněmi, kde po pravé straně máme samostatné WC, dále pak koupelnu s vanou a místem na pračku a přímo naproti vstupním dveřím procházíme do obývacího pokoje s funkčním krbem, kde vpravo za rohem je moc pěkná kuchyně s veškerými spotřebiči, pokud se obývákem vydáme doleva vstoupíme do ložnice, která je prakticky vybavena vestavěnými skříněmi. 2 zděné sklepy jsou velmi příjemným bonusem tohoto vynikajícího bydlení. Nemusíme zde dále vyzdvihovat přednosti, na první pohled výjimečného bytu za skvělou cenu. Stejně bude téměř okamžitě pronajatý. V případě Vašeho zájmu kontaktujte pana Miroslava Hollera a to (od PO do SO) od 09:00 do 19:00 na mobil: 777060606, nebo prostřednictvím e-mailu: m.holler@seznam.cz, kde laskavě zanechte telefonický kontakt na Vás. Těšíme se na prohlídku s Vámi ! 

PRONAJMUTO
Cena: 8 000 Kč
  měsíční nájemné 8.000,-Kč, energie placeny pronajímatelem formnou měsíčních záloh 3.500,-Kč s ročním vyúčtováním, provize RK 5.000,-Kč, vratná kauce 16.000,-Kč
Číslo inzerátu: 2017020201
Lokalita: Vysočina
Jihlava
Zařazení: byt, 2+1
Budova: zděná
Stav: byt po kompletní rekonstrukci
Vlastnictví:
Podlaží: 1. patro
Plocha: 54 m2, slepy celkem 10 m2
Příslušenství: 2 sklepy, společná sušárna a kočárkárna
Zařízení:
Elektřina: 220 V
Plyn: plynovod
Voda: dálkový vodovod, ohřev vody plynovým kotlem
Odpad: veřejná kanalizace
Vytápění: plynové - plynový kotel v bytu
Telekomunikace: internet, STA
Příjezdová komunikace: asfaltová - slepá
Doprava: zastávka MHD je 200 metrů od domu, 20 minut pěšky na Masarykovo náměstí
Zobrazení detailu: 2772x
PRONÁJEM DOKONALÉHO LUXUSU ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU (0) PRONÁJEM DOKONALÉHO LUXUSU ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU (1) PRONÁJEM DOKONALÉHO LUXUSU ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU (2) PRONÁJEM DOKONALÉHO LUXUSU ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU (3) PRONÁJEM DOKONALÉHO LUXUSU ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU (4) PRONÁJEM DOKONALÉHO LUXUSU ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU (5) PRONÁJEM DOKONALÉHO LUXUSU ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU (6) PRONÁJEM DOKONALÉHO LUXUSU ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU (7) PRONÁJEM DOKONALÉHO LUXUSU ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU (8) PRONÁJEM DOKONALÉHO LUXUSU ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU (9) PRONÁJEM DOKONALÉHO LUXUSU ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU (10) PRONÁJEM DOKONALÉHO LUXUSU ZA VELMI PŘÍZNIVOU CENU (11)