• Foto nemovitosti

Telefon: 777 06 06 06

www.proximoreality.cz
info(a)proximoreality.cz

Kancelář: Mahlerova 17
Jihlava, PSČ 586 01
Otevřeno: PO - NE   13:00 - 21:00

Nemovitost k prodeji

Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6

R E Z E R V A C E . . . Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji novostavbu podkrovního mezonetového bytu v absolutním centru Jihlavy v domu Smetanova 6, který je o výměře 70 m2. Byt se nachází v podkroví 3 patrového historického domu a díky výšce štítu a strmosti střechy, mohl v tomto bytě vzniknout druhý pokoj nad půdorysem bytu v mezonetu. Je důležité, že výše položený pokoj je umístěn vždy pouze nad stávajícím bytem a tudíž kročejový hluk z vyššího pokoje vzniká a dopadá vždy jen na majitele tohoto bytu. Jinak je hluková izolace naprosto skvělá, protože jsme jí zkoušeli tak, že ve druhém bytu byla zapnuta rozbruska a docházelo k řezání dlažby a v konkrétním bytu nebylo nic slyšet. A to je byt nezařízený, takže je jasné, že až bude zařízený dojde k dalšímu útlumu případného hluku a odstranění echa prázdného prostoru (halový zvuk). Jak je patrné z přiložených fotografií, byt má naprosto kouzelné výhledy na celou Jihlavu a zejména na staré město. Dispozice bytu je jednoduchá a skvělá: vstupními dveřmi vejdeme do předsíně  a naproti - vlevo jsou dveře na samostatné WC a vedle nich, víc vpravo jsou dveře do samostatné koupelny a ještě dále vpravo - na pravé stěně od vstupních dveří jsou dveře do obývacího pokoje s rohovým kuchyňským koutem, který je hned vlevo za dveřmi, vpravo za dveřmi do obýváku je schodiště do druhého pokoje - nahoře. V bytu je samostatný bytový plynový kotel, který se stará jak o vytápění, tak o ohřev vody. V bytu je STA (společná televizní anténa) a možnost připojení na internet. V domě jsou pouze majitelé jednotlivých bytů a jedná se vždy o mladé páry s dětmi (všichni se znají a nejsou zde nepřizpůsobiví). K dopravní obslužnosti a dochůznosti není v absolutním centu prostě co dodávat, protože je samozřejmě skvělá a parkování je zde pro rezidenty s tím, že vždy se někde poblíž domu najde místo na zaparkování a kolikrát lépe, než v okrajových částech Jihlavy.  Koupi tohoto bytu Vám můžeme jen vřele doporučit, protože novostaveb v centru Jihlavy je skutečně poskrovnu. V případě Vašeho zájmu neváhejte kontaktovat pana Miroslava Hollera (PO - SO) od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 19:00 a to na mobil: 777060606, nebo prostřednictvím e-mailu: m.holler@seznam.cz, kde na sebe laskavě zanechte Váš telefonický kontakt. Těšíme se na prohlídku s Vámi.

REZERVACE
Cena: 2 100 000 Kč
  cena včetně DPH, včetně provize RK (25.000,-), včetně právního servisu (nevztrahuje se na poplatky katasru a poplatky za advokátní úschovu cca 1.500,-)
Číslo inzerátu: 2017040502
Lokalita: Vysočina
Jihlava
Zařazení: byt, 2+kk
Budova: zděná - historická
Stav: novostavba - kolaudováno do 3/2018
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 5.NP resp. 4.patro s galerií (podkroví)
Plocha: 70 m2
Příslušenství: společná kočárkárna
Zařízení: kuchyňská linka, osvětlovací tělesa, koupelna a vestavěná skříň
Elektřina: 220 V
Plyn: plynovod
Voda: vodovod - ohřev vody plynovým kotlem
Odpad: veřejná kanalizace
Vytápění: plynový kotel (přímo v bytu)
Telekomunikace: STA, internet
Příjezdová komunikace: jednosměrná - dlážděná
Doprava: MHD, půl minuty pěšky na Masarykovo náměstí
Zobrazení detailu: 5526x
Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (0) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (1) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (2) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (3) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (4) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (5) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (6) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (7) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (8) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (9) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (10) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (11) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (12)