• Foto nemovitosti

Telefon: 777 06 06 06

www.proximoreality.cz
info(a)proximoreality.cz

Kancelář: Mahlerova 17
Jihlava, PSČ 586 01
Otevřeno: PO - NE   13:00 - 21:00

Nemovitost k prodeji

Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji novostavbu podkrovního mezonetového bytu v absolutním centru Jihlavy v domu Smetanova 6, který je o výměře 70 m2. Byt se nachází v podkroví 3 patrového historického domu a díky výšce štítu a strmosti střechy, mohl v tomto bytě vzniknout druhý pokoj nad půdorysem bytu v mezonetu. Je důležité, že výše položený pokoj je umístěn vždy pouze nad stávajícím bytem a tudíž kročejový hluk z vyššího pokoje vzniká a dopadá vždy jen na majitele tohoto bytu. Jinak je hluková izolace naprosto skvělá, protože jsme jí zkoušeli tak, že ve druhém bytu byla zapnuta rozbruska a docházelo k řezání dlažby a v konkrétním bytu nebylo nic slyšet. A to je byt nezařízený, takže je jasné, že až bude zařízený dojde k dalšímu útlumu případného hluku a odstranění echa prázdného prostoru (halový zvuk). Jak je patrné z přiložených fotografií, byt má naprosto kouzelné výhledy na celou Jihlavu a zejména na staré město. Dispozice bytu je jednoduchá a skvělá: vstupními dveřmi vejdeme do předsíně  a naproti - vlevo jsou dveře na samostatné WC a vedle nich, víc vpravo jsou dveře do samostatné koupelny a ještě dále vpravo - na pravé stěně od vstupních dveří jsou dveře do obývacího pokoje s rohovým kuchyňským koutem, který je hned vlevo za dveřmi, vpravo za dveřmi do obýváku je schodiště do druhého pokoje - nahoře. V bytu je samostatný bytový plynový kotel, který se stará jak o vytápění, tak o ohřev vody. V bytu je STA (společná televizní anténa) a možnost připojení na internet. V domě jsou pouze majitelé jednotlivých bytů a jedná se vždy o mladé páry s dětmi (všichni se znají a nejsou zde nepřizpůsobiví). K dopravní obslužnosti a dochůznosti není v absolutním centu prostě co dodávat, protože je samozřejmě skvělá a parkování je zde pro rezidenty s tím, že vždy se někde poblíž domu najde místo na zaparkování a kolikrát lépe, než v okrajových částech Jihlavy. "Změna prohlášení vlastníka" a kolaudace proběhne, již zcela jistě, nejdéle do konce března 2018, tak teď již není čas odkládat prohlídku tohoto mimořádně atraktivního bytu. Koupi tohoto bytu Vám můžeme jen vřele doporučit, protože novostaveb v centru Jihlavy je skutečně poskrovnu. V případě Vašeho zájmu neváhejte kontaktovat pana Miroslava Hollera (PO - SO) od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 19:00 a to na mobil: 777060606, nebo prostřednictvím e-mailu: m.holler@seznam.cz, kde na sebe laskavě zanechte Váš telefonický kontakt. Těšíme se na prohlídku s Vámi.

REZERVACE
Cena: 2 100 000 Kč
  cena včetně DPH, včetně provize RK (25.000,-), včetně právního servisu (nevztrahuje se na poplatky katasru a poplatky za advokátní úschovu cca 1.500,-)
Číslo inzerátu: 2017040502
Lokalita: Vysočina
Jihlava
Zařazení: byt, 2+kk
Budova: zděná - historická
Stav: novostavba - kolaudováno do 3/2018
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 5.NP resp. 4.patro s galerií (podkroví)
Plocha: 70 m2
Příslušenství: společná kočárkárna
Zařízení: kuchyňská linka, osvětlovací tělesa, koupelna a vestavěná skříň
Elektřina: 220 V
Plyn: plynovod
Voda: vodovod - ohřev vody plynovým kotlem
Odpad: veřejná kanalizace
Vytápění: plynový kotel (přímo v bytu)
Telekomunikace: STA, internet
Příjezdová komunikace: jednosměrná - dlážděná
Doprava: MHD, půl minuty pěšky na Masarykovo náměstí
Zobrazení detailu: 5035x
Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (0) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (1) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (2) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (3) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (4) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (5) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (6) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (7) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (8) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (9) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (10) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (11) Novostavba mezonetového 2+kk v absol.centru Jihlavy, Smetanova 6 (12)