• Foto nemovitosti

Telefon: 777 06 06 06

www.proximoreality.cz
info(a)proximoreality.cz

Kancelář: Mahlerova 17
Jihlava, PSČ 586 01
Otevřeno: PO - NE   13:00 - 21:00

Nemovitost k prodeji

Novostavba 3+KK v lokalitě U Dubu v Jihlavě s vlast.park.stáním

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji novostavbu slunného, kompletně zařízeného bytu 3+KK s prostorným balkonem, vlastním, zastřešeným parkovacím stáním o výměře 80 m2 v žádané lokalitě "U Dubu", na adrese Vrchlického 54 v Jihlavě. Byt se nachází ve  2. patře 4 patrového zděného domu s výtahem, kdy celá výstavba domů "U Dubu" je koncipována jako rezidenční bydlení s vlastním parkováním. Navíc k tomuto bytu náleží a velká komorou s prádelnou, která je naproti bytu. K dispozici bytu: vchodovými bytovými dveřmi vstoupíme do menší předsíně s chodbou, kdy z předsíně a chodby se rozcházíme do všech pokojů a místností v byte, takže od vstupních dveří je vlevo nejprve samostatné WC, dále pak chodbou a opět vlevo je koupelna s vanou, na konci chodby vlevo je obývací pokoj s prostorným balkonem a součástí obývacího pokoje je i kuchyňský kout, který je opravdu plnohodnotnou, prostornou kuchyní se všemi spotřebiči, které dnes moderní kuchyně může mít a má, přímo naproti vchodovým dveřím - na konci chodby je dětský pokoj a vedle něj je vpravo ložnice. Tato lokalita je fakt jedna z nejlepších v Jihlavě a to nejen klidem, který v okolí panuje, ale i kvůli dostupnosti: poliklinika "Dům Zdraví" a krajská nemocnice je hned naproti, v pěší vzdálenosti jsou i obchody, restaurace, bankomaty, zastávky MHD a Pošta a do absolutního centra Jihlavy - na Masarykovo náměstí to je 15 minut pěšky. Za tuto cenu se v Jihlavě prodávají nově postavené byty ve velmi okrajových částech a navíc bez vlastního stání a tak předpokládáme zvýšený zájem o prohlídky resp. o koupi tohoto skvělého bytu a proto neváhejte a obraťte se na pana Miroslava Hollera a to kterýkoli den (PO - SO) od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 19:00 telefonicky na mobil: 777060606 a nebo prostřednictvím e-mailu: m.holler@seznam.cz, kde prosím zanechávejte telefonický kontakt na Vás. Těšíme se na prohlídku s Vámi !

REZERVACE
Cena: 4 195 000 Kč
  CELKOVÁ Kupní cena včetně parkovacího stání, včetně vybavení, včetně provize RK, včetně právních služeb (Kupní smlouva, Návrh do katastru a advokátní úschovy) a včetně DPH
Číslo inzerátu: 2019031301
Lokalita: Vysočina
Jihlava - "U Dubu"
Zařazení: byt, 3+kk
Budova: Zděná, betonový monolit
Stav: novostavba
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 3 NP. resp. 2.patro/ 6NP.
Plocha: byt 80 m2, parkovací stání 6 m2
Příslušenství: Komora s prádelnou naproti bytu, vlastní zakoupené parkovací stání
Zařízení: včetně veškerého zařízení a vybavení
Elektřina: 220 V
Plyn:
Voda: dálkový vodovod
Odpad: veřejná kanalizace
Vytápění: dálkové
Telekomunikace: internet, STA
Příjezdová komunikace: asfaltová
Doprava: zastávka MHD 50 metrů od domu, 10 minut pěšky do centra resp. na Masarykovo nám.
Zobrazení detailu: 1316x
Novostavba 3+KK v lokalitě U Dubu v Jihlavě s vlast.park.stáním (0) Novostavba 3+KK v lokalitě U Dubu v Jihlavě s vlast.park.stáním (1) Novostavba 3+KK v lokalitě U Dubu v Jihlavě s vlast.park.stáním (2) Novostavba 3+KK v lokalitě U Dubu v Jihlavě s vlast.park.stáním (3) Novostavba 3+KK v lokalitě U Dubu v Jihlavě s vlast.park.stáním (4) Novostavba 3+KK v lokalitě U Dubu v Jihlavě s vlast.park.stáním (5) Novostavba 3+KK v lokalitě U Dubu v Jihlavě s vlast.park.stáním (6) Novostavba 3+KK v lokalitě U Dubu v Jihlavě s vlast.park.stáním (7) Novostavba 3+KK v lokalitě U Dubu v Jihlavě s vlast.park.stáním (8) Novostavba 3+KK v lokalitě U Dubu v Jihlavě s vlast.park.stáním (9) Novostavba 3+KK v lokalitě U Dubu v Jihlavě s vlast.park.stáním (10) Novostavba 3+KK v lokalitě U Dubu v Jihlavě s vlast.park.stáním (11) Novostavba 3+KK v lokalitě U Dubu v Jihlavě s vlast.park.stáním (12) Novostavba 3+KK v lokalitě U Dubu v Jihlavě s vlast.park.stáním (13)