• Foto nemovitosti

Telefon: 777 06 06 06

www.proximoreality.cz
info(a)proximoreality.cz

Kancelář: Mahlerova 17
Jihlava, PSČ 586 01
Otevřeno: PO - NE   13:00 - 21:00

Nemovitost k prodeji

Malebná rekonst.chalupa se stodolou Kamenice 46 (u Herálce)

Nabízíme Vám k prodeji malebnou chalupu v obci Kamenice u Herálce č.p. 46 (okr. Havlíčkův Brod). Katastrálně je Kamenice vedena jako část obce Herálec. Dům je rekonstruovaný v roce 2010 a je přízemní a navazuje na něj do písmene "L" stodola s chlévy a dřevník s půdou. Chalupa je celoročně obyvatelná. Dispozice chalupy resp. obytné části je jednoduchá a to 2+1: verandou, která byla používána jako zimní zahrada vejdeme do chodby, ze které se rozcházíme rovně do kuchyně z které se šikovně vchází na WC, a na kuchyni z opačné strany navazuje malý obývací pokoj ze kterého vcházíme do koupelny s vanou a el.bojlerem, vpravo z chodby jdeme do ložnice. Před rohem domu a stodoly jsou dveře do kolny a na půdu nad domem a dále pak jsou vrata od stodoly, kterou projdeme na hráz obecního rybníka, kde si současní majitelé rádi užívali "soukromou" pláž. Chalupa je připojena na obecní vodovod (38,-Kč za m3), elektřina je jak 220 V, tak 380 V, na chalupě je anténa TV a internet Vám připojí firma z Humpolce. Topení je zajištěno el.přímotopy a kamny na dřevo. Herálecko je zajímavé sousedstvím 3 okresů (Jihlava, Havlíčkův Brod a Pelhřimov). Velkými a nejbližšími zaměstnavateli jsou pro Herálecko 25 minut autem vzdálená krajská Jihlava a 5 minut vzdálený Humpolec a přitom je to na D1 skutečně jen pár minut. Středisková obec Herálec je od Kamenice také jen 2 minuty a tam najdeme školku, základní školu, Poštu, obchod Jednoty, 2 hospody a sokolovna využívaná jak pro sportovní a dětské kroužky (sálové sporty, Zumba, atd.), tak pro pořádání zábav a diskoték. V blízkosti Herálce resp. Kamenice je několik přírodních koupališť: vodní nádrž a kemp Kachlička a zatopený lom v Pavlově, atd. V okolí je mnoho na houby bohatých lesů a krajina je jako stvořená pro cykloturistiku. V Herálci je pak rovněž zámecký hotel s restaurací. Koupi této skvělé chalupy Vám jen vřele doporučujeme, protože při první prohlídce resp. její návštěvě Vám určitě okamžitě učaruje. Chalupa se prodává buď sama a nebo společně s druhým - navazujícím domem č.p. 33 a oba domy se prodávají za skutečně výhodnou cenu 2.550.000,-Kč. V případě Vašeho zájmu kontaktujte prosím kterýkoli den (PO - SO) pana Miroslava Hollera a to od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 19:00 na mobil: 777060606 a nebo prostřednictvím e-mailu: m.holler@seznam.cz, kde laskavě napište Váš telefonický kontakt. Těšíme se na prohlídku chalupy s Vámi.

REZERVACE
Cena: 1 690 000 Kč
  cena včetně právního servisu (kupní a rezervační smlouva a advokátní úschova), včetně ověření podpisů a poplatku za katastr (KS), včetně DPH a provize RK
Číslo inzerátu: 2019060801
Lokalita: Vysočina
Kamenice (u Herálce)
Zařazení: dům, chalupa se stodolou
Budova: zděná
Stav: rekonstruováno 2010
Vlastnictví: osobní
Podlaží: přízemní
Plocha: celková plocha všech pozemků 757 m2
Příslušenství: na dům navazující kůlna a stodola
Zařízení: včetně veškerého zařízení a vybavení (viz foto a prohlídka)
Elektřina: 220 V a 380 V
Plyn: není
Voda: obecní vodovod (38,-Kč za m3)
Odpad: trativod
Vytápění: elektrickými přímotopy a kamny na dřevo
Telekomunikace: TV - anténou, internet od firmy z Humpolce
Příjezdová komunikace: asfaltová
Doprava: zastávka autobusu, vlaková zastávka Humpolec-H.Brod
Zobrazení detailu: 722x
Malebná rekonst.chalupa se stodolou Kamenice 46 (u Herálce) (0) Malebná rekonst.chalupa se stodolou Kamenice 46 (u Herálce) (1) Malebná rekonst.chalupa se stodolou Kamenice 46 (u Herálce) (2) Malebná rekonst.chalupa se stodolou Kamenice 46 (u Herálce) (3) Malebná rekonst.chalupa se stodolou Kamenice 46 (u Herálce) (4) Malebná rekonst.chalupa se stodolou Kamenice 46 (u Herálce) (5) Malebná rekonst.chalupa se stodolou Kamenice 46 (u Herálce) (6) Malebná rekonst.chalupa se stodolou Kamenice 46 (u Herálce) (7) Malebná rekonst.chalupa se stodolou Kamenice 46 (u Herálce) (8) Malebná rekonst.chalupa se stodolou Kamenice 46 (u Herálce) (9)