• Foto nemovitosti

Telefon: 777 06 06 06

www.proximoreality.cz
info(a)proximoreality.cz

Kancelář: Mahlerova 17
Jihlava, PSČ 586 01
Otevřeno: PO - NE   13:00 - 21:00

Nemovitost k prodeji

Chata a zahrada v zahr.kolonii v Jihlavě - Hruškových Dvorech

Nabízíme Vám k prodeji chatu a pozemek v zahrádkářské kolonii v Jihlavě v Hruškových Dvorech. Zastavěná plocha chaty je 35 m2 a pozemek má celkovou výměru 643 m2, TO ZNAMENÁ, ŽE 1 m2 VYJDE NA NEUVĚŘITELNÝCH 467,-KČ. Jedná se právě o tu zahrádkářskou kolonii, která se nachází za posledním viaduktem (tunelem) pod tratí železnice. Naprostou výhodou tohoto pozemku je poloha, protože celý pozemek včetně chaty se nacházejí mimo společnou část zahrádkářské kolonie a jsou před jejím začátkem, který je oddělený bránou pro vstup a vjezd a CELÝ POZEMEK JE OPLOCENÝ a to jako téměř jediný v celé zahrádkářské kolonii. Chata je hodně zanedbaná a i pozemek vyžaduje důkladnou péči, ale uvidíte, že po několika posečení trávníku sekačkou, po úklidu chaty a pozemku od starého harampádí, které kdysi bývali inventářem chaty a zahrady, celá nemovitost prokoukne a zhodnotí se. V případě Vašeho zájmu kontaktuje pana Miroslava Hollera a to kterýkoli den (PO - SO) od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 19:00 na mobil: 777060606 a nebo prostřednictvím e-mailu: m.holler@seznam.cz, kde laskavě zanechte telefonický Váš kontakt.
 

REZERVACE
Cena: 300 000 Kč
  cena včetně právního servisu (Rezervační a Kupní smlouva), včetně ověřování podpisu, včetně advokátní úschovy, včetně poplatků za katastr, včetně provize RK a včetně DPH
Číslo inzerátu: 2018110401
Lokalita: Vysočina
Jihlava - Hruškové Dvory
Zařazení: chata, chata
Budova: částečně zděná
Stav: velmi špatný
Vlastnictví: osobní
Podlaží:
Plocha: budova 35 m2, pozemek celkem 643 m2
Příslušenství:
Zařízení: téměř nepoužitelné
Elektřina: 220 V
Plyn: -
Voda: lze zřídit vlastní vrt, přes pozemek protéká potok
Odpad: lze zabudovat septik (WC = kadibudka)
Vytápění: elektrické a na tuhá paliva
Telekomunikace: lze zřídit internet a TV
Příjezdová komunikace: štěrková místní komunikace resp. cesta
Doprava: autem, pěšky je to na zastávku autobusu MHD cca 500 metrů
Zobrazení detailu: 262x
Chata a zahrada v zahr.kolonii v Jihlavě - Hruškových Dvorech  (0) Chata a zahrada v zahr.kolonii v Jihlavě - Hruškových Dvorech  (1) Chata a zahrada v zahr.kolonii v Jihlavě - Hruškových Dvorech  (2) Chata a zahrada v zahr.kolonii v Jihlavě - Hruškových Dvorech  (3)